Jsme tu pro vás! Zavolejte nám rádi vám poradíme! +420 541 158 512

References

SPOLUPRACUJEME:  

  

ZAHÁJENÍ MS 2010 V BASKETBALU ŽEN

Bylo nám velkou ctí podílet se na zahajovacím ceremoniálu MS v basketbalu žen 2010 v Brně zajištěním simultánního tlumočení pro zahraniční účastníky včetně tlumočnické techniky.

KOSTKA V GALERII VAŇKOVKA

Při příležitosti pátého výročí otevření Galerie Vaňkovka jsme v jejich prostorách instalovali projekční kostku, která nenechala návštěvníky projít bez povšimnutí a upozorňovala na právě probíhající oslavy.

 Kostka v galerii Vaňkovka Kostka v galerii Vaňkovka

DĚTSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL

Již několik let zajišťujeme tlumočnickou techniku pro Dětský filmový festival ve Zlíně. V roce 2010 při jubilejním 50. ročníku se s velkým úspěchem nejenom u nejmenších návštěvníků setkala instalace interaktivní projekční kostky u vstupu do projekčních sálů.

Dětský filmový festival  Dětský filmový festival

HLASOVÁNÍ NA SEMINÁŘÍCH O OČKOVÁNÍ

V roce 2010 proběhla již třetí série seminářů o očkování pro dětské lékaře. Na jejím průběhu jsme se podíleli zajištěním hlasovacího zařízení pro interaktivní přednášky. Posluchači vybírají z nabízených možností tu, o které si myslí že je správná. Tato forma prezentace zapojila do přednášek všechny zúčastněné, zdůraznila podstatné informace, přinesla oživení, přednášejícím poskytla okamžitou zpětnou vazbu ,a toto vše bylo podnětem velmi živých diskuzí k tématu.

AKCE BĚHEM ČESKÉHO PŘEDSEDNICTVÍ EU

Během českého předsednictví EU jsme vyhráli několik výběrových řízení na zajištění konferencí pořádaných EESC tlumočnickou a audiovizuální technikou. Ukázali jsme tak, že jsme schopni splnit přísné technické požadavky a zajistit konferenci na vysoké úrovni.

Akce během českého předsednictví EU  Akce během českého předsednictví EU