Čárový kód

Automatická identifikace pomocí čtečky čárového kódu

Využití RFID nebo čárového kódu při organizování Vaší konference Vám umožní jednak urychlit odbavování účastníků a jednak mít celou dobu pod kontrolou veškeré informace v elektronické podobě, přístupné z jednoho místa.

Hlavní výhody : přesnost, rychost, flexibilita, produktivita, efektivnost a dosledovatelnost.

Můžeme Vám nabídnout tisk visaček pro účastníky, a to především na plastové karty s možností dotisku přímo na místě akce. Na karty lze tisknou text, grafiku, fotky, čárový kód,...

Další naší nabídkou je systém vydávání tlumočnických přijímačů. Naše přijímače jsou označeny čárovým kódem, který se načte při vydávání a přiřadí se ke jménu účastníka. Při odevzdání se pouze znovu přečte čárový kód a program označí přijímač jako vrácený. Máte tedy k dispozici seznam účastníků s čísly vypůjčených a vrácených přijímačů a možnost dohledat nevrácené kusy. Výhodou proti jiným metodám je zejména to, že po skončení akce jste schopni odbavit rychle velké množství lidí vracející vypůjčené přijímače.

Identifikaci účastníků čárovým kódem můžete využít i pro rychlé vyhledávání informací o účastnících, k evidenci přítomnosti účastníků, atd.