Jsme tu pro vás! Zavolejte nám rádi vám poradíme! +420 541 158 512

E-POSTERY

Nabízíme pronájem velkoformátových dotykových displejů (Philips 55") s vlastní aplikací pro prohlížení a prezentováni posterů. Lze rovněž použít jako informační panel. Aplikace nabízí možnost hodnotit postery, vkládat komentáře, prohlížet přiložená videa a další. Aplikaci je možné zobrazit i online pomocí webového prohlížeče.  

 

                           

 Co je elektronický poster?

Jak jej lze využít?

Veškeré dokumenty v elektronické podobě lze jednoduše prezentovat na velkoplošných dotykových obrazovkách. Formát dokumentů je především PDF dokument ale mohou to být i obrázky v rozličných obrazových formátech nebo videa. Prezentované dokumenty jsou přehledně uspořádány tak, aby si každý účastník mohl vyhledat co ho zajímá, případně aby autor mohl odprezentovat svoji práci.
Dotykové panely jsou přístupné všem účastníkům a mohou si zde vyhledat potřebné informace i pomocí textového vyhledávání názvu posteru, autorů nebo klíčových slov.
Dotykové panely mohou také obsahovat důležité informace o pořádané akci, organizační, časové a orientační informace v písemné i obrazové podobě.
V případě, že nedochází po určitou dobu k žádné interakci s dotykovým panelem, lze nastavit stránku, která zobrazuje sponzory (screen saver). Zobrazují se stejná loga, jako při prohlížení posterů, ale zvětšená na celou obrazovku.