Video

VIDEOSTREAMING

   sál E s režií  sál E - pozadí

V Kongresové centru Brno jsme zřídili studio, které můžete využít pro Váš webinář, videokonferenci nebo pořízení videozáznamu s možností využití profesionální techniky a různých technických vymožeností. Klíčovací pozadí umožňuje vkládat libovolné pozadí (např. prezentaci). Dotyková obrazovka s elektronickým perem nahradí flipchart nebo laserové ukazovátko. A hlavně Vám poskytneme stabilní rychlé internetové připojení, které je pro online přenos zcela zásadní.

Pro Vaši konferenci, seminář, přednášku, prezentaci Vám můžeme dodat jakoukoli techniku z naší široké nabídky včetně technické obsluhy. Disponujeme kvalitní technikou předních světových výrobců (Sennheiser, BOSCH, DIS, Philips, Sanyo, 3M, JVC, BenQ …)

PROJEKČNÍ TECHNIKA

Datprojektory a plátna různých rozměrů pro přední i zadní projekci.

NÁHLEDOVÉ MONITORY

Náhledové monitory v úhlopříčkách od 17 do 55 palců.

DOTYKOVÉ MONITORY

Dotykové monitory 27 a 55 palců Vám umožní dělat poznámky, zvýrazňovat nebo kreslit přímo do prezentace. Můžete ovládat počítač bez použití myši nebo klávesnice. Se speciálním softwarem, který dodáváme, lze použít pro zobrazování posterů, programu, apod. na konferencích. ePoster

VIDEOZÁZNAM

 


Naší výhodou jsou:

  • dlouholeté zkušenosti – za více než 15 let působení v oboru jsme získali řadu užitečných zkušeností při technickém zajištění akcí, které mohou být užitečné i pro Vás. Na některé námi zajišťované akce se můžete podívat v sekci Reference.
  • vlastní technika – můžeme Vám poskytnout nejlepší cenu, přímý kontakt mezi zákazníkem a poskytovatelem služeb.
  • kompletní servis – dodáme Vám vše, co potřebujete.