Jsme tu pro vás! Zavolejte nám rádi vám poradíme! +420 541 158 512

Archiv novinek

WEBSTREAMING

Ačkoli to žádná novinka, tak v dnešní situaci jde o velmi aktuální věc. Můžeme Vám nabídnout profesionální nástroje pro tvorbu, distribuci a on-line sdílení videí na internetu.

E-POSTERY

Nabízíme pronájem velkoformátových dotykových displejů (Philips 55") s vlastní aplikací pro prohlížení a prezentováni posterů. Lze rovněž použít jako informační panel. Aplikace nabízí možnost hodnotit postery, vkládat komentáře, prohlížet přiložená videa a další. Aplikaci je možné zobrazit i online pomocí webového prohlížeče.

AKCE NA HLASOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Hlasovací zařízení je vynikajícím prostředkem pro zpestření Vašich konferencí či seminářů. Je to proaktivní a interaktivní nástroj pro rychlé, efektivní, celoplošné a objektivní zjištění názoru, hodnocení, rozhodnutí nebo znalostí účastníků akce.

Vyzkoušejte nyní za velmi zajímavou cenu!

 

Digital Signage na Špilberku

Na výstavu Letecká válka - cíl Brno, umístěnou v prostorách Špilberku, jsme zapůjčili dotykový stůl s technologií Digital Signage.

Foto zde

Digital Signage

Digital Signace

Digital signage je systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejně přístupných prostorách. Jejich účelem je obvykle zobrazení informačních, navigačních informacích a především reklama. Hlavními přínosy digital signage zařízení oproti statickým informačním a reklamním zařízením jsou především interaktivní prvky komunikace, možnost sdělit více informací, větší šance zaujmout pozorovatele a v neposlední řadě snadná změna obsahu.